Deelnemerslijsten

Tegen wie ga jij de strijd aan? Bekijk de deelnemerslijst op deze pagina! 

Deze toppers gingen je voor!

Wedstrijdteams

 

Teamnaam Grootte Bestaande uit
Seventy Seven 5

Robert Carol

Arthur van Aartsen

Maurice Steketee

Arjo Verhage

Rinus Witte

Wisse 4

Pieter Wisse

Pieter Wisse

Nelly Wisse

Maria Wisse

Weststrate Team 2 4

Rob Jeras

Arjen Jeras

Bart Pouwer

Aart Joziasse

Weststrate Team 1 6

John Provoost

Ilona Steffens

Melanie Sanderse

Monique Rijkse

Ronald Becks

Roy Louwerse

Koole Sport 6

Erwin Adan

Yunis Stitan

Ronnie Overgauw

Sebastián Sletterer

Zeeland Running Heren 5

Arnoud Rijk

Crum van der Linden

Bart Verhaeghe

Marcel Uitterhoeve

Jos den Hollander

Zeeland Running Ladies 6

Jasmijn van Dieren

Esther de Koning

Maroeska Ars

Edith van Dijke

Muriel Hofman

Judith Goetheer

 

BLVD Runners 5

Martijn Hoosemans

Marcel Suurmond

Ruud Hoosemans

Joeri Versluis

Niels Koole

Ralph Wiessner

 

 

 

Teams

 

 

 

Teamnaam Grootte Bestaande uit Bedrijf (indien bedrijventeam)

Kleinepier en Co

3

Michael Lenzen

….. ?

MIL Runners 3

Ilona Harten 

Marjon Mulder 

Linda Versluis

Schelde Schakels 8

Bartjan Volmer

Johannes Fokke Albronda

Robin Hofland

Dolf Elst

Krijn van Sparrentak

Leon Joosse

Martin Wattel

Maarten Glerum

Damen Schelde Naval Shipbuilding
#keeprunning 3

Annemiek Verhage

Dries Claes

Bianca van Aartsen – de Regt

All4one 4

Climmy Lommen

Dennis Spiertz

Marijn Traas

Ilse Traas 

Weststrate Team 3 8

Margot Verhaagen

Mariska Thorenaar

Linda Swerus

Jeanet Malcorps

Cynthia de Bruijne

Jos Pielage

Mirjam Lageweg

Vera Bijl

Binnen de 6 uur  5

Riekie de Kock

John Overweel

Henk Lous

Henk Leeftink

Leo Dalebout

De Hardloop Goeroe’s 5

Eva Doomerik

Marco Traas

Martijn Cissen

Albert-John Vervorst

Johan Bakx

We bin d’r biena 8

Tanja van Dalen

Bas van de Ketterij

Mindy Hengst

Farah Bedouch

Yvonne de Wijze

John Pattinama

Arianne Francke

Runderground Girls 4

Esther Noteboom

Elsbeth Haasnoot

Tessa Goorsenberg

Vicky Wiessner

Honte roeiers van de zaterdagochtend 9

Ageeth Loontjes

Steven Klatte

Vriend Klatte

Pieter de Gaaij

Gerrie Dieleman

Bert Geels

Fred de Bree

Vrouwe Bram

Peter de Doelder

Familie de Doelder Geschiere Mine deVries 12

Barbara de Doelder

Marieke de Doelder

Rachel Mine

Michiel Geschiere

Casper Geschiere

Eline Geschiere

Jan Pieter de Vries

Timme de Vries

Sofie de Vries

Rosa de Vries

Jeannette de Doelder

Peter de Doelder

Team Kunst (en Verstelle) 4

Quinten Kunst

Sanne Kunst-de Vos

Antoine Kunst

Debbie Verstelle

Gemeente Veere 5

Wim Dingemanse

Rob van der Zwaag

Sven van den Beemt

Feder van der Hage

Co de Feijter

Bald Heads 4

Sjaak Baas

Robbert Eerland

Jack de Waal

Andre d.d. Hooven

Fitness De Driehoek 3 7

Peter van Es

Margot Verhaagen

Therese van de poll

Miranda Valk

Margreth van den Bosch

Ingrid Hildenbrant

Lianne de Nooijer

Fitness de Driehoek
Fitness De Driehoek 2 5

Monica Kesteloo

Paola v.d. Velde

Arno Hilleman

Willy de Nooijer

Marga Jobse

Elise Kleinjan

Fitness de Driehoek
Fitness De Driekhoek 1 4

Henk van der Poel

Rene Jakobsen

Jurjen Swiers

Willy de Nooijer

Fitness de Driehoek
Vinitru 3

Vivian de Buck

Niels Wijkhuys

Trui Gonnissen

Omnium sport & recreatie 8

Marjan Boon

Bart van den Heuvel

Omnium sport & recreatie
Team Volksbad 4

Manfred Scheiber

Sharon Roose

JP Moens

Senko de Witte

SRK 4

Joep Roseboom

Delfine Renson

Lucienne Sigmond

Leo Steenbakker

Focus Fit 6

Martijn de Kok

Leo Goedegebure

Wim Witte

Rebecca de Winter

Anne de Winter

Marja Jansen

S&W 6

Jeroen Stephan

S&W Bouwkundig Ingenieurs
Sportdorp Oostkapelle 3

Hans Corbijn

George Taal

Steven Houweling

EPZ energie voor KiKa 5

Bas Goeree

Jan Louisse

Michel de Wee

Corina Grim

Chris Vinke

EPZ
Zonnedael 4

Jackie Minderhoud

Sabine Minderhoud

Marloes Roelse

Stephan Willemstijn

De Sperwers 4

Stan Heijnen

Meyke Scholman

Bas Van Prooyen

Johan Lek

Kek 3

Kees v. d. Heijden

Kees jan Verstrate

Erwin Clowting

Breezand 8

 Anita Balkenende

Anne-Ruth Bouwense

Joelle Bouwense

Christine Balkenende

Lianne de Waard

Wesley Lambourne

Hans Bouwense

Peter Balkenende

Duinhotel Breezand
Zeeland Veilig 3

Rebecca van Winkelhof

Jeroen Zonnevijlle

Peter de Kraker

Hatseflats 4

Wilma Crucq

Anda Passenier

Maria Vierthaler

Inge Steketee

Team JAM 3

Jaco Rip

Mathieu van der Eerden

Arjan van Geel

ACTEMIUM 8

Arnold Boonman

Actemium
Runderground 4 Martijn de Vries
Team Eva 6

Marloes Saaman

Eva van Hoek

Claudia van Sighem

Selena Poole

Wieteke Lucas

Iris Huibregtse

Eva Sportmassage
Team WKP 5

Mark Passenier

Arjen Houmes

Vincent Toutenhoofd

André Theune

Niek Peene

Die Hards 1 4

Tim Traas

René Hooijschuur

Michiel Schuijs

Marc Dorst

Die Hards 2 4

Roel Clement

Ramon Noteboom

Thomas Mol

Marloes Rijk

Appeltje Eitje 5

Jörgen Peer

Edwin Blok

Tamara Schöning

Michael Evers

Sandra Haazebroek

 

 

 

Duo’s

Naam Bestaande uit Woonplaats
Ber & Jur Pascale Vale & Berry Simonse Wemeldinge
Lorenzo & Marjan Marjan Aarnoudse & Lorenzo Primatesta Den Haag
Jungfrau Duo Gert van der Vinden & Wim van Sparretak Biggekerke
WolterVosKappers Wolter Vos & Patrick Vogel Middelburg
Henk & Yvonne Henk Hartman & Yvonne Kamies Dalen
Hans Geuzinge Willy Heijnen & Hans Geuzinge Dalen
Koppeldeluxe Leon Bisschops & Jerry de Krijger Terneuzen & Philippine
Andre & Hans Andre Kramer & Hans Suilen Yerseke & Sommelsdijk
Bram en Piet Piet Ovaa &  Bram Verhage Meliskerke & Aagtekerke
Gerben & Arma Gerben Hijman & Arma Wondergem Haarlem
Marian van Dijk Marian van Dijk & Gert Jan van Dijk Middelburg
Reinier en Eric Eric de Visser & Reinier van Wouwe Middelburg

 

 

 

Individuele deelnemers:

 

Naam Woonplaats

Arjan Beije

Burgh-Haamstede
Pierre-Antoine Ruel La Vendelée (FR)
Marco Riemens Watervliet (BE)
Selina van der Vliet Soest
Barthelemy Geldof Heverlee (BE)
Maris Jacobs Velden
Cindy den Hollander Vlissingen
Sebastian Bernacki Poland
Luc De Jaeger-Braet Watervliet (BE)
Wouter de Vries Zierikzee
Dennis de Vos Rhoon
Dennis Stoutjesdijk Rotterdam
Arend van Wijk Hattem
Sergio Baecke Middelburg
Hans Tramper Goes
John Bouwens Alphen a.d. Rijn
Ramon Arnold Roosendaal
René de Visser Nieuw- en Sint Joosland
Chris Dhooge Zaffelare (BE)
Leonie Ton Wissenkerke
Robin Jonkers Tholen
Emiel de Bruin Nijkerk
Erwin Harmes Middelburg
Erwin Van Schaik Middelburg
Rudy  Van mourik Steenbergen
Geert Waelput Axel (BE)
Jeroen Kratz Eindhoven
Antoon Uijtdehaag Nispen
Johan Wander Nagele
Martin Boon Dordrecht
Tjebbe van de Kasteele Steenbergen
Ada Geuze Middelburg
Raymond Arnold Roosendaal
Fred Van Es Domburg
Nitish Zuidema Utrecht
Ray Cornips Zuidzande
Edward de Leng Koudekerke
Johan Spruit Kapelle
Koen Beukema Waalre
Patrick van Iersel Goes
Arno Van triest Putte
Gerben Soethaert Terneuzen
Wim Flipse Terneuzen
Emiel Flipse Vlissingen
Marcel Adriaanse Middelburg
Rob van ‘t Veen Goes
Leo Smets Olen (BE)
Jos Boot Zoutelande
Barry Van der stel Zierikzee

Blijf op de hoogte!